Nico Benschop - Aquarel, baai in Zuid Frankrijk

Nico Benschop - Aquarel, baai in Zuid Frankrijk kopen? Bied vanaf 35!
Nico Benschop - Aquarel, baai in Zuid Frankrijk kopen? Bied vanaf 35!Nico Benschop - Aquarel, baai in Zuid Frankrijk kopen? Bied vanaf 35!Nico Benschop - Aquarel, baai in Zuid Frankrijk kopen? Bied vanaf 35!Nico Benschop - Aquarel, baai in Zuid Frankrijk kopen? Bied vanaf 35!Nico Benschop - Aquarel, baai in Zuid Frankrijk kopen? Bied vanaf 35!Nico Benschop - Aquarel, baai in Zuid Frankrijk kopen? Bied vanaf 35!Nico Benschop - Aquarel, baai in Zuid Frankrijk kopen? Bied vanaf 35!
  • Nico Benschop (1907-2001)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1958
Techniek Aquarel
Stijl Impressionistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26 x 36.5 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige aquarel van kunstenaar Nico Benschop.
Goede conditie. Handgesigneerd en ingelijst, achter glas met passe partout.
Niks mis mee!

Nico Benschop (1907-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  12761
Lid sinds 2024
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
48 cm
38 cm
36.5 cm
26 cm