5. Nico Benschop

Nico Benschop (1907-2001)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Nico BENSCHOP (Rotterdam, 1907 - Rotterdam, 2001)

Nico Benschop - Zonnebloemen kopen? Bied vanaf 15!

Nico Benschop - Zonnebloemen

Geplaatst doorYord

Eindtijd16-07-2021 om 21:39

Afmetingen41 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst