Nico Rijpkema - Water landschap - Verkocht

Nico Rijpkema - Water landschap kopen? Bied vanaf 3!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Nico Rijpkema - Water landschap kopen? Bied vanaf 3!Nico Rijpkema - Water landschap kopen? Bied vanaf 3!Nico Rijpkema - Water landschap kopen? Bied vanaf 3!

Geplaatst door  HansBosma

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Nico Rijpkema (1931)
TechniekAcryl
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
Lijst62 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vroeger werk van Nico Rijpkema. Het toont een water-landschap, mogelijk uiterwaarden. Datering van het werk geschat tussen 1960 - 1969.

Nico Rijpkema (1931)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  HansBosma

Lid sinds 2020
1 verkochte items
82 cm
62 cm
81 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-06-2020 om 14:36
Eindtijd:14-06-2020 om 22:03
Biedingen (11)
Koenie
14 jun. / 18:15
€ 45
MaVe
14 jun. / 17:49
€ 40
mpkegels
14 jun. / 14:02
€ 35
Koenie
14 jun. / 11:06
€ 30
ArtandDesignonline
14 jun. / 11:05
€ 25
Koenie
14 jun. / 11:05
€ 25
ArtandDesignonline
12 jun. / 10:26
€ 20
Koenie
12 jun. / 10:26
€ 15
ArtandDesignonline
10 jun. / 08:46
€ 10
Koenie
10 jun. / 08:46
€ 5
ArtandDesignonline
01 jun. / 17:29
€ 3