5. Nico Rijpkema

Nico Rijpkema (1931)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Nico RIJPKEMA: (Sint Nicolaasga (Skarsterlân) 1931)

Nico Rijpkema - Koppen kopen? Bied vanaf 40!

Nico Rijpkema - Koppen

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Eindtijd09-07-2021 om 20:56

TechniekLitho
Afmetingen24.8 cm x 34.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst