Nico Vrielink - Jeane in kimono - zeefdruk - Verkocht

Nico Vrielink - Jeane in kimono - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!
Grafiek (handgesigneerd)

Nico Vrielink - Jeane in kimono - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!Nico Vrielink - Jeane in kimono - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!Nico Vrielink - Jeane in kimono - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!Nico Vrielink - Jeane in kimono - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!Nico Vrielink - Jeane in kimono - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!
  • Nico Vrielink (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Aziatisch
Onderwerp Erotiek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 55 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 250
Potlood gesigneerde zeefdruk van Nico Vrielink: Jeane.
Zeefdruk, nooit ingelijst geweest.
Formaat incl. 55 x 73 cm. Ca. 1990.
L.b. gesigneerd en genummerd 142/250. R.o. met blinddruk.
perfect exemplaar, niet ingelijst geweest
Binnen Nederland € 11,00

Nico Vrielink (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  ffagott
432 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
73 cm
55 cm