Nico Vrielink - NICO VRIELINK Zeefdruk JEANNE I Handgesigneerd - Verkocht

NICO VRIELINK   Zeefdruk   JEANNE I  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Nico Vrielink (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

prachtige kleurenzeefdruk van Nico Vrielink

afm blad  115x80 cm  in perfecte staat

handgesigneerd AP Exemplaar

wordt geleverd met echtheidscertificaat