Nico Vrielink - NICO VRIELINK Zeefdruk PORTRET VAN JEANNE Handgesigneerd - Verkocht

NICO VRIELINK  Zeefdruk  PORTRET VAN JEANNE  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Nico Vrielink (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

prachtige kleurenzeefdruk van Nico Vrielink

afm blad  32x40 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 200ex