Nico Vrielink - Zeefdruk: Confrontatie met Gauguin - Verkocht

Nico Vrielink - Zeefdruk: Confrontatie met Gauguin kopen? Bied vanaf 99!
Grafiek (handgesigneerd)

Nico Vrielink - Zeefdruk: Confrontatie met Gauguin kopen? Bied vanaf 99!Nico Vrielink - Zeefdruk: Confrontatie met Gauguin kopen? Bied vanaf 99!Nico Vrielink - Zeefdruk: Confrontatie met Gauguin kopen? Bied vanaf 99!Nico Vrielink - Zeefdruk: Confrontatie met Gauguin kopen? Bied vanaf 99!
  • Nico Vrielink (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Modern
Onderwerp Naakt
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 39 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 49/200
Zeefdruk van Nico Vrielink. Titel: Confrontatie met Gauguin. Nummer: 49/200. Afmetingen blad: H39 x b55cm. Afmetingen voorstelling: H30 x 39cm. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en  5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Nico Vrielink (1958, Reusel) volgde een docentenopleiding aan een kunstacademie in België. Het doceren bleek echter niet zijn roeping te zijn en sinds 1984 werkt hij alleen als kunstenaar. In 1985 ontmoet Vrielink tijdens een van zijn vele reizen zijn vrouw Jeane in Singapore. Het is liefde op het eerste gezicht, en Jeane is sindsdien Vrielinks grootste inspiratiebron. Zij mag met recht zijn muze genoemd worden. Vrielink maakte tot nu toe meer dan 4000 kunstwerken met haar als onderwerp. Niet alleen het model is in de loop van de jaren hetzelfde gebleven, ook de schilderijen. Veelal (half) naakt, Oosters, realistisch, idyllisch, herkenbaar en exotisch. Zijn uitgangspunt is het gezicht van zijn vrouw als perfectie weer te geven. De rest van het lichaam, het decor en de algemene afwerking wordt hierop steeds wisselend, van donker naar helder, aangepast. Door de discretie die Vrielink in zijn werk legt, blijft er een natuurlijke afstand tussen het model en de beschouwer ervan. Vrielink en Jeane hebben door de jaren heen op veel verschillende plekken gewoond, van Nederland tot Frankrijk en Bali. Al deze plekken hebben hun invloed op zijn werk. Vrielinks werk is over de gehele wereld bewonder en bejubeld, wat blijkt uit de vele exposities op de meest exotische plaatsen.

In zeer goede staat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00

Nico Vrielink (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  KiewitKunst
7652 verkochte items
Alle items (878)
55 cm
39 cm