Niek Molenaar - (Grieks) bergdorpje - ingelijste gouache uit 1966 - Verkocht

Niek Molenaar - (Grieks) bergdorpje - ingelijste gouache uit 1966 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niek Molenaar - (Grieks) bergdorpje - ingelijste gouache uit 1966 kopen? Bied vanaf 125!Niek Molenaar - (Grieks) bergdorpje - ingelijste gouache uit 1966 kopen? Bied vanaf 125!Niek Molenaar - (Grieks) bergdorpje - ingelijste gouache uit 1966 kopen? Bied vanaf 125!Niek Molenaar - (Grieks) bergdorpje - ingelijste gouache uit 1966 kopen? Bied vanaf 125!Niek Molenaar - (Grieks) bergdorpje - ingelijste gouache uit 1966 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1309 verkochte items
Alle items van deze verkoper (98)
  • Niek Molenaar (1929-1994)
Jaartal1966
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 63 cm (h x b)
Lijst66 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zichtmaat 45x63 cm.
In de originele lijst achter glas en passepartout.

Molenaar was samen met onder andere de schilders Charles Donker, Bert Jonkers, Hubert Sluis en de beeldhouwers Paulus Reinhard en Jos van Vreeswijk een representant van de Utrechtse kunstenaars in de jaren zestig. Zij zochten ieder op hun eigen wijze naar nieuwe wegen in de schilder- en/of beeldhouwkunst.

De gouache is in goede staat. De lijst heeft gebruiksporen. Het achterkarton is aan vervanging toe.

Niek Molenaar (1929-1994)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1309 verkochte items
81 cm
66 cm
63 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-12-2020 om 23:52
Eindtijd:23-12-2020 om 19:10
Dieuwertje1
18 dec. / 20:02
€ 125