Niet of onleesbaar gesigneerd - Guiter Girl - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Guiter Girl kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Guiter Girl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Guiter Girl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Guiter Girl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Guiter Girl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Guiter Girl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Guiter Girl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Guiter Girl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Guiter Girl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Guiter Girl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Guiter Girl kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  zioni
FA. (9)

141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1950
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 24 cm (h x b)
Lijst58.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageV/IV
Guiter Girl
Mooi gelijst in Gallery stijl /zwarte zijkant / voorzijde goud geschuurd
Zwarte paspartoe /met wit inlegWie de maker is ?Gesigneerd en genummerd
Rechts gesigneerd
Genummerd links onder
Titel in het midden
Hand gesigneerd /

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(37)
Geplaatst door  zioni
FA. (9)

141 verkochte items
47 cm
58.5 cm
24 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:06-06-2018 om 16:36
Eindtijd:10-06-2018 om 19:53
Biedingen (3)
over
09 jun. / 22:22
€ 15
Wyn2014
09 jun. / 22:22
€ 11
over
08 jun. / 15:40
€ 1