Niet of onleesbaar gesigneerd - Monotype "verschijning" - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Monotype "verschijning" kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Monotype "verschijning" kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Monotype "verschijning" kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Monotype "verschijning" kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekMonotype
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen29 cm x 19 cm (h x b)
Passe-partout39 cm x 28.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1

Monotype op stevig papier, monogram r.o. geplaatst achter eenvoudig passe-partout.

verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

passe-partout gebruikte staat

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(40)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
28.8 cm
39 cm
19 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:22-11-2019 om 11:12
Eindtijd:28-12-2019 om 18:45
IggyFaster
28 dec. / 17:07
€ 10