Helen Nieuwendijk - Brons, Moeder met kind
Bernard Heesen - Glaskunstbeurs jaarobject 2019
Lawrence Weiner - Zeefdruk/emaille, Stars don't stand still in the sky
Anton Rooskens - Zeer groot (uniek!) wandobject, Vogelfiguur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Olivier Siber. Offsetlitho. Patat Frites. 50 x 60 cm. Editie uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Olivier bij XX multiple Galerie.oplage: 300 ex. niet gesigneerd. 2000. in prima staat
Starttijd | 17-8-2013 om 17:16 |
Eindtijd | 24-8-2013 om 17:31 |