Olivier Beijn - Ets, Ingelijst - Verkocht

Olivier Beijn - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Olivier Beijn - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Olivier Beijn - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Olivier Beijn - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
  • Olivier Beijn (1978)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen7 x 7 cm (h x b)
Incl. lijst25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
JC 381
Olivier Beijn
Ets
11/25
2005
Diameter: 7,5cm
Maat lijst is een schatting

Voor de conditie van het werk, zie foto’s. Verzending van het kunstwerk is alleen mogelijk in overleg.  Gratis ophalen mogelijk in Breda of Amsterdam. Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda of amsterdam, Nederland
Binnen Nederland € 11,00

Olivier Beijn (1978)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  daanj
503 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
25 cm
25 cm
7 cm
7 cm