Olivier Beijn - Ets, Ingelijst - Verkocht

Olivier Beijn - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Olivier Beijn - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Olivier Beijn - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Olivier Beijn - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
  • Olivier Beijn (1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen7 cm x 7 cm (h x b)
Incl. lijst25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
JC 381
Olivier Beijn
Ets
11/25
2005
Diameter: 7,5cm
Maat lijst is een schatting

Voor de conditie van het werk, zie foto’s. Verzending van het kunstwerk is alleen mogelijk in overleg.  Gratis ophalen mogelijk in Breda of Amsterdam. Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.

Olivier Beijn (1978)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  daanj
FA. (29)

484 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
25 cm
25 cm
7 cm
7 cm

ObjectlocatieBreda of Amsterdam,  Nederland
Starttijd26-12-2018 om 13:31
Eindtijd2-1-2019 om 15:06
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken