Olivier Beijn - Landschap II -ets 2007- - Verkocht

Olivier Beijn - Landschap II -ets 2007- kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Olivier Beijn - Landschap II -ets 2007- kopen? Bied vanaf 65!Olivier Beijn - Landschap II -ets 2007- kopen? Bied vanaf 65!Olivier Beijn - Landschap II -ets 2007- kopen? Bied vanaf 65!Olivier Beijn - Landschap II -ets 2007- kopen? Bied vanaf 65!Olivier Beijn - Landschap II -ets 2007- kopen? Bied vanaf 65!
  • Olivier Beijn (1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2007
TechniekEts
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst57 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/6
Schitterend werk van de hand van Olivier Beijn in een oplage van slechts 6 exemplaren. Dit is nummer 1. Fraaie zilvergrijs kleurige houten lijst in staat van nieuw.

Als zoon van een beeldend kunstenaar komt Olivie Beijn (1978) al vroeg in aanraking met kleur, vorm en verf. Aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag verfijnt hij zijn vaardigheden en komt bovendien in contact met het grafische vak, waardoor hij onmiddellijk gefascineerd wordt. Geïnspireerd door de werken van Jan Montyn, Ad Arma en Anselm Kiefer besluit Olivier zich verdiepen in de etstechniek en lithografie en wordt hij ‘verliefd’ op de drukpers.
Met zijn expressionistische prenten, progressief en experimenteel, is de Nederlandse graficus internationaal succesvol. Zo werden zijn werken bijvoorbeeld reeds opgenomen in een expositie in Beijing
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 20,00

Olivier Beijn (1978)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunstmest
566 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
51 cm
57 cm
26 cm
31 cm

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd26-11-2023 om 21:08
Eindtijd6-12-2023 om 22:45
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken