Osamu Yamazaki - Abstrait

Osamu Yamazaki - Abstrait kopen? Bied vanaf 450!
Osamu Yamazaki - Abstrait kopen? Bied vanaf 450!Osamu Yamazaki - Abstrait kopen? Bied vanaf 450!Osamu Yamazaki - Abstrait kopen? Bied vanaf 450!Osamu Yamazaki - Abstrait kopen? Bied vanaf 450!Osamu Yamazaki - Abstrait kopen? Bied vanaf 450!Osamu Yamazaki - Abstrait kopen? Bied vanaf 450!
  • Osamu Yamazaki (1941)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1981
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 46 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst 49 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Osamu Yamazaki (Tokyo, 1941), leerling van de grote beeldhouwer Fumio Asakura. Sinds 1970 werkzaam in Parijs. Het werk is gedateerd 1981 en geplaatst in een zwarte lijst met  metaalkleurige binnenlijn. Ook aan de achterzijde gesigneerd.
Het werk ziet er goed uit en is onbeschadigd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dongen, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Osamu Yamazaki (1941)

Frans Frans Japans Japans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Thmaljers
Lid sinds 2020
2 verkochte items
Alle items (1)
58 cm
49 cm
55 cm
46 cm