Otto Egberts - Zonder titel - Verkocht

Otto Egberts - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!

Otto Egberts - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Otto Egberts - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Otto Egberts - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Otto Egberts - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!
  • Otto Egberts (1949-2019)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1994
Techniek Gouache
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 72 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit betreft een pastel op papier door Otto Egberts, herkomst Galerie Van Gelder, Amsterdam.

Foto's zijn buiten gemaakt waardoor er spiegeling is ontstaan!

Otto Egberts (1949-2019)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  GNS83
Lid sinds 2017
42 verkochte items
Alle items (3)
89 cm
72 cm
70 cm
50 cm