5. Otto Egberts

Otto Egberts (1949-2019)

4 aangeboden items / 16 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Otto EGBERTS (Vlaardingen 1949 - 2019)

BEELDHOUWER, GRAFICUS, TEKENAAR EN SCHILDER

Opleiding:
Otto Egberts volgde zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam.

Door: Arthur Brouwers

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Otto Egberts - Handbetekende litho met persoonlijke boodschap kopen? Bied vanaf 50!

Otto Egberts - Handbetekende litho met persoonlijke boodschap

Geplaatst doordaniellelemaire

Jaartal1987
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen30 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Otto Egberts - Uit de map de vier windstreken kopen? Bied vanaf 50!

Otto Egberts - Uit de map de vier windstreken

Geplaatst doorArt-chauvet

Jaartal1998
Afmetingen48 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Otto Egberts - Litho kopen? Bied vanaf 35!

Otto Egberts - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Otto Egberts - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 55!

Otto Egberts - gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

Jaartal1985
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst