Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets, voostellende gezicht op Oud-Velsen zuid met de Engelmunduskerk.
Potlood gesigneerd. Beeldmaat 12 x 19,5 cm. Ingelijst.
Simon de Heer is geboren 16-11-1885 te Beemster en overleden 19-03-1970 te Bloemendaal.
Starttijd | 10-11-2014 om 16:31 |
Eindtijd | 17-11-2014 om 16:31 |