5. Simon de Heer

Simon de Heer (1885-1970)

2 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

1885 - 1970 Nederlandse schilder en graficus

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Simon de Heer - Meertje van Caprera, Kennemer Duinen. kopen? Bied vanaf 450!

Simon de Heer - Meertje van Caprera, Kennemer Duinen.

Geplaatst doorliesko

Eindtijd02-08-2021 om 20:48

Afmetingen62 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Simon de Heer - Kampen, de Stadsbrug over de IJssel - zeldzame ets kopen? Bied vanaf 60!

Simon de Heer - Kampen, de Stadsbrug over de IJssel - zeldzame ets

Geplaatst doorMiles

Eindtijd24-07-2021 om 10:00

TechniekEts
Afmetingen27 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst