Lithografie door Pablo Palazuelo (1927 - 2003. Madrid) getiteld "Sigilla"
Dit werk behoort tot de serie "Emblema", gecreëerd door Palazuelo in 1980.
Gesigneerd in de plaat door de kunstenaar.
Gepubliceerd door Maeght. Gedrukt door Arte Paris. Inclusief Certificate of Authenticity (CoA).
Conditie: Uitstekend (dit werk is nooit ingelijst of tentoongesteld en is altijd bewaard in een professionele kunstmap, dus het is in perfecte staat bewaard).
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 25,00