Pablo Palazuelo - Sigilla

Pablo Palazuelo - Sigilla kopen? Bied vanaf 75!
Pablo Palazuelo - Sigilla kopen? Bied vanaf 75!Pablo Palazuelo - Sigilla kopen? Bied vanaf 75!Pablo Palazuelo - Sigilla kopen? Bied vanaf 75!Pablo Palazuelo - Sigilla kopen? Bied vanaf 75!Pablo Palazuelo - Sigilla kopen? Bied vanaf 75!Pablo Palazuelo - Sigilla kopen? Bied vanaf 75!Pablo Palazuelo - Sigilla kopen? Bied vanaf 75!Pablo Palazuelo - Sigilla kopen? Bied vanaf 75!Pablo Palazuelo - Sigilla kopen? Bied vanaf 75!Pablo Palazuelo - Sigilla kopen? Bied vanaf 75!Pablo Palazuelo - Sigilla kopen? Bied vanaf 75!Pablo Palazuelo - Sigilla kopen? Bied vanaf 75!Pablo Palazuelo - Sigilla kopen? Bied vanaf 75!
  • Pablo Palazuelo (1916-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lithografie door Pablo Palazuelo (1927 - 2003. Madrid) getiteld "Sigilla"

Dit werk behoort tot de serie "Emblema", gecreëerd door Palazuelo in 1980.

Gesigneerd in de plaat door de kunstenaar.
Gepubliceerd door Maeght. Gedrukt door Arte Paris.
Inclusief Certificate of Authenticity (CoA).

Conditie: Uitstekend (dit werk is nooit ingelijst of tentoongesteld en is altijd bewaard in een professionele kunstmap, dus het is in perfecte staat bewaard).

Pablo Palazuelo (1916-2007)

SpaansSpaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
58 cm
80 cm
Starttijd:22-10-2022 om 00:29
Eindtijd:05-11-2022 om 21:00
Openingsbod € 75
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa