Unieke foto van Panamarenko !!! Handgesigneerd op de foto met zwarte marker door Panamarenko zelf. Nieuwstaat!! Ingelijst in zwarte kader met paspartout. + uitnodigingskaart voor de tentoonstelling “Around the world in 80 years”- Panamarenko tribute. Voor de tachstigste verjaardag van Panamarenko in 2020 hadden zijn echtgenote, dichte vrienden en medewerkers nog een verassingstribute uitgewerkt. Helaas heeft hij dit zelf niet meer kunnen beleven. Zelden aangeboden!!
Nieuwstaat
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 13,50
Naar Nederland
€ 16,20
€ 16,20
Europese Unie
€ 26,00