Panamarenko - Handgesigneerde foto+uitnodigingskaart - Verkocht

Panamarenko - Handgesigneerde foto+uitnodigingskaart kopen? Bied vanaf 100!
Fotografie

Panamarenko - Handgesigneerde foto+uitnodigingskaart kopen? Bied vanaf 100!Panamarenko - Handgesigneerde foto+uitnodigingskaart kopen? Bied vanaf 100!Panamarenko - Handgesigneerde foto+uitnodigingskaart kopen? Bied vanaf 100!Panamarenko - Handgesigneerde foto+uitnodigingskaart kopen? Bied vanaf 100!Panamarenko - Handgesigneerde foto+uitnodigingskaart kopen? Bied vanaf 100!Panamarenko - Handgesigneerde foto+uitnodigingskaart kopen? Bied vanaf 100!
  • Panamarenko (1940-2019)
Type kunstwerk Fotografie
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 13 x 10 cm (h x b)
Incl. lijst 32.5 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Unieke foto van Panamarenko !!!
Handgesigneerd op de foto met zwarte marker door Panamarenko zelf.
Nieuwstaat!!
Ingelijst in zwarte kader met paspartout.
+ uitnodigingskaart voor de tentoonstelling “Around the world in 80 years”- Panamarenko tribute.
Voor de tachstigste verjaardag van Panamarenko in 2020 hadden zijn echtgenote, dichte vrienden en medewerkers nog een verassingstribute uitgewerkt.
Helaas heeft hij dit zelf niet meer kunnen beleven.
Zelden aangeboden!!
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 16,20
Naar Duitsland € 16,20
Europese Unie € 26,00

Panamarenko (1940-2019)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (20)

Geplaatst door  Fabiogianelli
Lid sinds 2021
49 verkochte items
Alle items (7)
23.5 cm
32.5 cm
10 cm
13 cm