Originele zeefdruk van Italiaans kunstenaar Paolo Ghilardi (1930-2017)
Gesigneerd en gedateerd, tevens genummerd 144/150 in potlood, door de kunstenaar.
70x50 cm.
Afkomstig uit de kunstmap uit 1974 van de Internationale Werkgroep Voor Constructieve Vormgeving. (derde grafiekmap Antwerpen-Bonn - 1974) Zelden aangeboden! Zeer goede staat, steeds veilig bewaard in de kunstmap. Dik papier!
Kan zowel verzonden, maar liefst opgehaald worden!
Zeer Goed
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 9,50
Naar Nederland
€ 18,50
€ 18,50