PASTEL ANJERS in VAAS door JAN BLEIJS - Verkocht

PASTEL ANJERS in VAAS door JAN BLEIJS kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 56,00

PASTEL ANJERS in VAAS door JAN BLEIJS kopen? Bied vanaf 1!PASTEL ANJERS in VAAS door JAN BLEIJS kopen? Bied vanaf 1!PASTEL ANJERS in VAAS door JAN BLEIJS kopen? Bied vanaf 1!PASTEL ANJERS in VAAS door JAN BLEIJS kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Jan Bleijs (1868-1952)
TypeTekening / Aquarel

JAN BLEIJS

PASTEL ANJERS in VAAS

PASTEL TEKENING OP KARTON IN DE MAAT 33 X 48 CM

GESIGNEERD RECHTS ONDER JAN BLEIJS

IN EEN OUDE JAREN 30 ZWARTE LIJST IN DE MAAT 41 X 56 CM

LIJST HEEFT KLEINE RANDBESCHADIGINGEN

Kleine meesters hebben grote toekomst

Jan Bleijs (1868-1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 56,00
Starttijd:04-06-2015 om 19:34
Eindtijd:14-06-2015 om 20:39
Biedingen (17)
Lexhunter369
14 jun. / 20:33
€ 56
DJenB
14 jun. / 20:33
€ 51
Lexhunter369
14 jun. / 20:30
€ 46
DJenB
14 jun. / 20:30
€ 41
Lexhunter369
14 jun. / 20:29
€ 36
DJenB
14 jun. / 20:28
€ 31
Lexhunter369
14 jun. / 20:08
€ 26
Welkoop
07 jun. / 15:06
€ 21
reja64
07 jun. / 15:06
€ 20
reja64
06 jun. / 10:57
€ 15
Welkoop
06 jun. / 10:08
€ 13
reja64
06 jun. / 09:44
€ 11
Welkoop
06 jun. / 09:44
€ 9
reja64
06 jun. / 09:43
€ 7
Welkoop
06 jun. / 09:43
€ 5
reja64
05 jun. / 16:47
€ 3
Welkoop
04 jun. / 20:31
€ 1