14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
JAN BLEIJS
PASTEL ANJERS in VAAS
PASTEL TEKENING OP KARTON IN DE MAAT 33 X 48 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER JAN BLEIJS
IN EEN OUDE JAREN 30 ZWARTE LIJST IN DE MAAT 41 X 56 CM
LIJST HEEFT KLEINE RANDBESCHADIGINGEN
Kleine meesters hebben grote toekomst
Starttijd | 4-6-2015 om 19:34 |
Eindtijd | 14-6-2015 om 20:39 |