Patrick Creyghton - Boomstronk, litho

Patrick Creyghton - Boomstronk, litho kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 161,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Patrick Creyghton - Boomstronk, litho kopen? Bied vanaf 50!Patrick Creyghton - Boomstronk, litho kopen? Bied vanaf 50!Patrick Creyghton - Boomstronk, litho kopen? Bied vanaf 50!Patrick Creyghton - Boomstronk, litho kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2580 verkochte items
  • Patrick Creyghton (1934)
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek, knap werk van Patrick Creyghton.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, een Épreuve d’Artiste exemplaar.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 78cm x 53cm (blad), 56cm x 45cm (beeld)

Patrick Creyghton (1934)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2580 verkochte items
78 cm
53 cm

Dit item is verkocht voor 161,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-05-2020 om 12:24
Eindtijd:15-05-2020 om 21:38

Biedingen (10):

MrcK
15 mei / 21:32
€ 140
Joop2041
15 mei / 21:29
€ 130
MrcK
15 mei / 21:27
€ 120
Joop2041
15 mei / 21:26
€ 110
MrcK
15 mei / 21:22
€ 100
Joop2041
15 mei / 21:10
€ 90
MrcK
15 mei / 21:10
€ 80
Joop2041
15 mei / 21:10
€ 70
MrcK
15 mei / 21:05
€ 60
Joop2041
2 mei / 14:28
€ 50