Paul Baars - Zeefdruk, Zonder titel- Ingelijst (Groot)

Paul Baars - Zeefdruk, Zonder titel- Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
  • Paul Baars (1949)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1988
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 48 x 82.5 cm (h x b)
Incl. lijst 72.5 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Paul Baars nr 21 tm 40
In goede staat met lijst

Paul Baars (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Amvdmeulen
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
103 cm
72.5 cm
82.5 cm
48 cm