Jan te Wierik - Set van 3 zeefdrukken
ARS Artigiana Deruta - Zeldzame offerschaal met diermotieven uit 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Dame op terras (groot formaat) fl. 5400,-
Piotr Konkel - Groot /Gallerieprijs. 950,-
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 34 cm (h x b) |
Incl. lijst | 47 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hardinxveld giessendam, Nederland |
Objectlocatie | Hardinxveld giessendam, Nederland |
Starttijd | 24-1-2023 om 14:17 |
Eindtijd | 1-2-2023 om 19:07 |