Paul Blanca - Gelatine zilverdruk: Moordenaar in Spanje - Verkocht

Paul Blanca - Gelatine zilverdruk: Moordenaar in Spanje kopen? Bied vanaf 395!
Fotografie

Paul Blanca - Gelatine zilverdruk: Moordenaar in Spanje kopen? Bied vanaf 395!Paul Blanca - Gelatine zilverdruk: Moordenaar in Spanje kopen? Bied vanaf 395!Paul Blanca - Gelatine zilverdruk: Moordenaar in Spanje kopen? Bied vanaf 395!Paul Blanca - Gelatine zilverdruk: Moordenaar in Spanje kopen? Bied vanaf 395!
  • Paul Blanca (1958)
Type kunstwerk Fotografie
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Silverprint van Paul Blanca. Titel: Moordenaar in Spanje. Afmetingen werk: H30.5 x b40.5cm. Afmetingen voorstelling: H28 x b37.5cm. Het werk is rechtsonderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
In zeer goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95

Paul Blanca (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  KiewitKunst
7655 verkochte items
Alle items (873)
40.5 cm
30.5 cm