Paul Blanca - Generation lightdrawing - Verkocht

Paul Blanca - Generation lightdrawing kopen? Bied vanaf 160!
Fotografie

Paul Blanca - Generation lightdrawing kopen? Bied vanaf 160!Paul Blanca - Generation lightdrawing kopen? Bied vanaf 160!Paul Blanca - Generation lightdrawing kopen? Bied vanaf 160!
  • Paul Blanca (1958-2021)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 1999
Techniek C-Print
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Paul Blanca fotograaf bekend van zijn vaak extreme werk. Deze foto is ingelijst
Ingelijst werk in prima conditie

Paul Blanca (1958-2021)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Marcart
Lid sinds 2020
43 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
40 cm
40 cm
30 cm
30 cm