Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd
Charlotte le Fevre - Meisje - Ets, Ingelijst
Peter Motz - Landschap met molen en trekvaart
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE voor de HOND
Type kunstwerk | Fotografie |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | C-Print |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32.5 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Het is een werk van aantal jaren oud Nooit ingelijst | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Barendrecht, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 2 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Barendrecht, Nederland |
Starttijd | 1-4-2023 om 9:56 |
Eindtijd | 10-4-2023 om 19:26 |