Paul Blanca - Mama

Paul Blanca - Mama kopen? Bied vanaf 175!
Paul Blanca - Mama kopen? Bied vanaf 175!Paul Blanca - Mama kopen? Bied vanaf 175!Paul Blanca - Mama kopen? Bied vanaf 175!
  • Paul Blanca (1958-2021)
TypeFotografie
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Adembenemende foto van Paul Blanca
Gesigneerd, gedateerd en getiteld met de kenmerkende zilveren stift

In deze serie portretteerde  Blanca zijn eigen moeder op een indringende wijze.

Afmeting totale foto  32,5 cm x 32,5 cm (inclusief wit rand)
Afmeting beeld 22,5 cm x 15 cm

Het is een werk van aantal jaren oud

Nooit ingelijst

Paul Blanca (1958-2021)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  ardworks

26 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
32.5 cm
32.5 cm
Starttijd:29-10-2022 om 08:31
Eindtijd:07-11-2022 om 20:25
Openingsbod € 175
ObjectlocatieBarendrecht ,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland