Paul Blanca - Paul Blacna - Macho Spain - Verkocht

Paul Blacna - Macho Spain kopen? Bied vanaf 395!
Fotografie

Paul Blacna - Macho Spain kopen? Bied vanaf 395!Paul Blacna - Macho Spain kopen? Bied vanaf 395!
  • Paul Blanca (1958)
Type kunstwerk Fotografie

Originele foto van Paul Blanca die zijn naam vooral te danken heeft aan dit soort omstreden foto's.

Gelatin silver print, getiteld en gedateerd, A.P ex.

Gesigneerd: Paul Blanca.

Beeldmaat: 47 x 47 cm.

Passepartout: 70x70 cm.

Paul Blanca (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  Kunstig
281 verkochte items
Alle items (0)