Paul Blanca - Paul Blanca - Dos ojos - gesigneerde foto - oplage 12 ex. - 1998 - Verkocht

Paul Blanca - Dos ojos - gesigneerde foto - oplage 12 ex. - 1998 kopen? Bied vanaf 95!
Fotografie

Paul Blanca - Dos ojos - gesigneerde foto - oplage 12 ex. - 1998 kopen? Bied vanaf 95!Paul Blanca - Dos ojos - gesigneerde foto - oplage 12 ex. - 1998 kopen? Bied vanaf 95!
  • Paul Blanca (1958)
Type kunstwerk Fotografie

Dos Ojos, 1998. Gelatin silver print, gesigneerd, gedateerd en genummerd 10/12.

Beeld: 27 x 27 cm., Passepartout: 49 x 42 cm.

Paul Blanca (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  Kunstig
281 verkochte items
Alle items (0)