| Type kunstwerk | Fotografie |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Dos Ojos, 1998. Gelatin silver print, gesigneerd, gedateerd en genummerd 10/12.
Beeld: 27 x 27 cm., Passepartout: 49 x 42 cm.
| Transport | |
| Garantie | |