Paul Blanca - Paul Blanca, foto, Flamenco - Verkocht

Paul Blanca, foto, Flamenco kopen? Bied vanaf 150!
Fotografie

Paul Blanca, foto, Flamenco kopen? Bied vanaf 150!Paul Blanca, foto, Flamenco kopen? Bied vanaf 150!
  • Paul Blanca (1958)
Type kunstwerk Fotografie

“Paul Blanca is mijn enige rivaal”, zei fotograaf Robert Mapplethorpe ooit. De Amerikaan was een belangrijke leermeester voor Blanca. Paul Blanca (1954) is een outsider in de kunstwereld. De kleurrijke fotograaf leeft aan de zelfkant van de maatschappij en volgt zijn eigen weg. Het intrigerende werk van Blanca wordt door critici alom geprezen en is wereldwijd door musea en collectioneurs aangekocht.

Flamenco is prachtige foto uit 1994 en heeft een oplage van slechts 12 stuks.

Gesigneerd en genummerd (11/12) en mooi ingelijst in zwarte houten lijst van 40 x 50 cm.

Herkomst: Galerie Reflex A'dam, aankoopnota aanwezig.

Paul Blanca (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  MBZ
320 verkochte items
Alle items (10)