Paul Blanca - Paul Blanca, foto, Marlene - Verkocht

Paul Blanca, foto, Marlene kopen? Bied vanaf 175!
Fotografie

  • Paul Blanca (1958)
Type kunstwerk Fotografie

“Paul Blanca is mijn enige rivaal”, zei fotograaf Robert Mapplethorpe ooit. De Amerikaan was een belangrijke leermeester voor Blanca. Paul Blanca (1954) is een outsider in de kunstwereld. De kleurrijke fotograaf leeft aan de zelfkant van de maatschappij en volgt zijn eigen weg. Het intrigerende werk van Blanca wordt door critici alom geprezen en is wereldwijd door musea en collectioneurs aangekocht.

Marlene is een prachtige foto uit 1998 met een oplage van slechts 12 stuks.

Gesigneerd en genummerd (9/12) en mooi ingelijst in zwarte houten lijst van 40 x 50 cm.

Paul Blanca (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  MBZ
320 verkochte items
Alle items (10)