Paul Blanca - Paul Blanca, foto op linnen: Bull, handgesign., nummer 17/20 - Verkocht

Paul Blanca, foto op linnen: Bull, handgesign., nummer 17/20 kopen? Bied vanaf 295!
Fotografie

Paul Blanca, foto op linnen: Bull, handgesign., nummer 17/20 kopen? Bied vanaf 295!Paul Blanca, foto op linnen: Bull, handgesign., nummer 17/20 kopen? Bied vanaf 295!
  • Paul Blanca (1958)
Type kunstwerk Fotografie

Kunstenaar: Paul Blanca

Techniek: foto op linnen

Nummer: 17/20

Afmetingen: 65 x 65 cm.

Gesigneerd: handgesigneerd

Verzend- en verpakkingskosten: 15 euro voor een aangetekende- en verzekerde zending. Voor België zijn de kosten 20 euro. De zeefdruk kan ook worden opgehaald in Naaldwijk.

Paul Blanca (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  KiewitKunst
7655 verkochte items
Alle items (873)