Paul Blanca - Paul Blanca: Zeefdruk van een roos. - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Paul Blanca (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:

Zeer groot formaat. Mooie Zeefdruk van Paul Blanca. Op mooi handgeschept papier.

Titel: Markus II (niet 100% zeker gezien het lastige handschrift)
Jaartal: 2000
Afmetingen blad: 80cm x 121cm
Afmetingen beeld: 63cm x 75cm
Gesigneerd: Gesigneerd in inkt.
Ingelijst: Nee

Conditie: In perfecte staat
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:

Dit werk kan verzonden worden voor 10 euro in een koker. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:

Paul Blanca (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52179 verkochte items
Alle items (0)