In opdracht geveild:
Zeer groot formaat. Mooie Zeefdruk van Paul Blanca. Op mooi handgeschept papier.
Titel: Markus II (niet 100% zeker gezien het lastige handschrift)
Jaartal: 2000
Afmetingen blad: 80cm x 121cm
Afmetingen beeld: 63cm x 75cm
Gesigneerd: Gesigneerd in inkt.
Ingelijst: Nee
Conditie: In perfecte staat
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden voor 10 euro in een koker. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: