Paul Blanca - Selfportrait fingernails - Verkocht

Paul Blanca - Selfportrait fingernails kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 546,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Blanca - Selfportrait fingernails kopen? Bied vanaf 450!Paul Blanca - Selfportrait fingernails kopen? Bied vanaf 450!Paul Blanca - Selfportrait fingernails kopen? Bied vanaf 450!Paul Blanca - Selfportrait fingernails kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  Kunstig
FA. (9)

265 verkochte items
  • Paul Blanca (1958)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
OnderwerpPortret
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen39 cm x 33.5 cm (h x b)
Passe-partout60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zelfportret van Paul Blanca. Deze foto behoort met o.a. Selfportrait lips en Selfportrait Mickey Mouse tot het beste werk uit zijn oeuvre.

Paul Blanca (1958)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Kunstig
FA. (9)

265 verkochte items
50 cm
60 cm
33.5 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 546,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-03-2020 om 16:57
Eindtijd:09-05-2020 om 23:40
Erniedepernie
09 mei / 16:52
€ 475