Paul Blanca - We know our people - Verkocht

Paul Blanca - We know our people kopen? Bied vanaf 80!
Fotografie

Paul Blanca - We know our people kopen? Bied vanaf 80!Paul Blanca - We know our people kopen? Bied vanaf 80!
  • Paul Blanca (1958)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 1993
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 22 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Originele, rauwe foto van Paul Blanca.Achterop getiteld, gedateerd en gesigneerd.Wordt verzonden zonder lijst, af te halen met lijst.

Binnen Nederland € 10,00

Paul Blanca (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  Kunstig
281 verkochte items
Alle items (0)
40 cm
50 cm
30 cm
22 cm