Origineel werk van Paul De Cocker Oostvlaamse kunstenaar vermeld in de Piron Olieverf op paneel Het werk is ingelijst in een passend goudkleurig kader en handgesigneerd door de kunstenaar Buitenmaten hoogte 60cm, breedte 70 cm. Maten van het werk hoogte 38 cm, breedte 48 cm Het werk dateert van 1966 Zeer goede staat!
Zeer Goed
Het werk zelf is in een perfecte staat
Het kader is in een zeer goede staat!
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gavere, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 10,60
Naar Nederland
€ 21,20
€ 21,20