14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2/5 |
Als u het werk komt ophalen dan zit er een passe partout omheen, verzenden zonder.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 28-12-2020 om 12:34 |
Eindtijd | 11-1-2021 om 20:45 |