Paul Kingma - Brutalist salontafel

Paul Kingma - Brutalist salontafel kopen? Bied vanaf 600!
Paul Kingma - Brutalist salontafel kopen? Bied vanaf 600!Paul Kingma - Brutalist salontafel kopen? Bied vanaf 600!Paul Kingma - Brutalist salontafel kopen? Bied vanaf 600!Paul Kingma - Brutalist salontafel kopen? Bied vanaf 600!Paul Kingma - Brutalist salontafel kopen? Bied vanaf 600!Paul Kingma - Brutalist salontafel kopen? Bied vanaf 600!Paul Kingma - Brutalist salontafel kopen? Bied vanaf 600!Paul Kingma - Brutalist salontafel kopen? Bied vanaf 600!Paul Kingma - Brutalist salontafel kopen? Bied vanaf 600!Paul Kingma - Brutalist salontafel kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  Mark44

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Paul Kingma (1931-2013)
TypeBeeld / Object
TechniekMozaiek
Afmetingen38 cm x 140 cm x 80 cm (h x b x d)
Gewicht8000 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Schitterende 'Kingma tafel' van beeldhouwer Paul Kingma. Gemaakt in de jaren '70 en vervaardigd uit een massieve plaat leisteen en inglegd met koperen en messing elementen.

Geen beschadigingen

Paul Kingma (1931-2013)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Mark44

Lid sinds 2022
0 verkochte items
140
38
80
Starttijd:03-04-2022 om 17:06
Eindtijd:10-04-2022 om 21:57
Openingsbod€ 600
ObjectlocatieMiddelburg, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie