Ets is afgedrukt op dik etspapier merk "Fabriano". De afbeelding zelf is 24x30 cm.
Het werkt maakt deel uit van een grote reeks werken die Paul vooral maakte in de periode
van 1980-1995 de zogenaamde tafelcomposities. Hij maakte schilderijen en grafiek van dit onderwerp.
Het kunstwerk is met de hand gesigneerd en genummerd
Paul Nieuwendijk maakte in de eerste jaren na de Rietveld Academie veel grafiek: houtsneden en etsen. Een aantal van zijn werken hing in het Singermuseum.
Dit werk is in een kleine oplage uitgebracht, slecht 15. Dit is nr.3. Dat is dus vrij uniek.
Paul Nieuwendijk; Gerrit Rietveld Academie, Breitner Academie, regelmatig geëxposeerd.
De tachtigjarige kunstenaar ziet nu graag dat meer van zijn kunstwerken zelfstandig hun weg in de wereld vinden. Daarom biedt hij zijn kunst aan op de kunstveiling. Oud werk, maar ook nieuw werk.
Het zijn schilderijen, olieverf en acryl, grafiek, ets en houtsnede, aquarel, collage, gemengde techniek.
Hij heeft zich door vele stijlen laten beïnvloeden zoals: abstract, modern, impressionistisch, expressionistisch.
Maar hij heeft hier zijn eigen stijl aan toegevoegd.