Paul Overhaus - Olieverf op paneel, Horizon- Ingelijst - Verkocht

Paul Overhaus - Olieverf op paneel, Horizon- Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Paul Overhaus - Olieverf op paneel, Horizon- Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Paul Overhaus - Olieverf op paneel, Horizon- Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Paul Overhaus - Olieverf op paneel, Horizon- Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Paul Overhaus (1935-2014)
Jaartal1977
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 40 cm (h x b)
Lijst39 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Licht verfverlies aan de randen het paneel. Verder is het werk in goede staat.

Paul Overhaus (1935-2014)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (348)

Lid sinds 2010
48064 verkochte items
Alle items van deze verkoper (694)
52 cm
39 cm
40 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-06-2020 om 11:20
Eindtijd:28-06-2020 om 21:19
AZoontjens
28 jun. / 21:14
€ 50