Paul Permeke - Landschap met lucht

Paul Permeke - Landschap met lucht kopen? Bied vanaf 750!
Paul Permeke - Landschap met lucht kopen? Bied vanaf 750!Paul Permeke - Landschap met lucht kopen? Bied vanaf 750!
  • Paul Permeke (1918-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1975
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 150 x 200 cm (h x b)
Incl. lijst 176 x 226 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Indrukwekkend, grootschalig winterlandschap met laag dorpsgezicht onder een dramatische lucht, uitgevoerd in krachtige penseelstreken en een warm-contrasterend kleurenpalet. Het werk toont Paul Permeke’s kenmerkende expressieve visie op het Vlaamse landschap, ruig, geladen en poëtisch - ingelijst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geldrop-mierlo, Nederland

Paul Permeke (1918-1990)

Belgisch Belgisch Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Huubvv
Lid sinds 2024
1 verkochte items
Alle items (1)
226 cm
176 cm
200 cm
150 cm