Paul van Eeden - Bloemstilleven op tafel 1975

Paul van Eeden - Bloemstilleven op tafel 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Paul van Eeden - Bloemstilleven op tafel 1975 kopen? Bied vanaf 75!Paul van Eeden - Bloemstilleven op tafel 1975 kopen? Bied vanaf 75!Paul van Eeden - Bloemstilleven op tafel 1975 kopen? Bied vanaf 75!Paul van Eeden - Bloemstilleven op tafel 1975 kopen? Bied vanaf 75!Paul van Eeden - Bloemstilleven op tafel 1975 kopen? Bied vanaf 75!Paul van Eeden - Bloemstilleven op tafel 1975 kopen? Bied vanaf 75!Paul van Eeden - Bloemstilleven op tafel 1975 kopen? Bied vanaf 75!Paul van Eeden - Bloemstilleven op tafel 1975 kopen? Bied vanaf 75!
  • Paul van Eeden (1907-1996)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1975
TechniekAquarel
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst55 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel 39x28, rechtsonder op het tafelkleed gesigneerd Paul van Eeden en gedateerd 1975, keurig ingelijst.

Aquarel is in 1989 cadeau gegeven door Paul van Eeden.

Paul van Eeden (naamvariant: Paul Louis van Eeden) werd op 7 mei 1907 in Kediri (Indonesië) geboren en overleed op 22 januari 1996 in Den Haag.
Hij volgde een kunstzinnige opleiding aan de Akademie van Beeldende Kunsten in Den Haag.
Als kunstenaar was hij vooral actief in Nederlands-Indië (onder meer in Batavia) en ook in Den Haag. Later werd hij nog de leraar van Adrian de Gijzel.
Als aquarellist, illustrator, schilder en tekenaar zijn van hem vooral dorps- en stadsgezichten, figuurvoorstellingen, (rivier)- landschappen, naaktfiguren, portretten en STILLEVENS bekend.
Van Eeden was lid van Pulchri Studio in Den Haag en van de Haagse Aquarellisten (was één van de oprichters in 1955).
Vermeld in Scheen, Jacobs.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alblasserdam, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 10,00

Openingsbod € 75
ObjectlocatieAlblasserdam,  Nederland
Starttijd30-4-2024 om 1:36
Eindtijd11-5-2024 om 19:03