Paul Wunderlich - Jagdpoesie - Verkocht

Paul Wunderlich - Jagdpoesie kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Wunderlich - Jagdpoesie kopen? Bied vanaf 35!Paul Wunderlich - Jagdpoesie kopen? Bied vanaf 35!Paul Wunderlich - Jagdpoesie kopen? Bied vanaf 35!Paul Wunderlich - Jagdpoesie kopen? Bied vanaf 35!Paul Wunderlich - Jagdpoesie kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Sasja_b

Lid sinds 2020
17 verkochte items
  • Paul Wunderlich (1927-2010)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 48 cm (h x b)
Lijst70.7 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1000
Jagdpoesie van Paul Wunderlich, deel van de serie Bellevue.
Valk op de handschoen van een dame.
oplage 1000, nummer 601 van 1000.
ConditieRedelijk

Sporen van ouderdom, zie foto's.

Paul Wunderlich (1927-2010)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Sasja_b

Lid sinds 2020
17 verkochte items
50.5 cm
70.7 cm
48 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-01-2021 om 23:10
Eindtijd:19-01-2021 om 19:51
Biedingen (7)
BenColinRavi1
19 jan. / 19:44
€ 80
b1503
19 jan. / 19:43
€ 70
BenColinRavi1
19 jan. / 19:42
€ 60
b1503
19 jan. / 19:40
€ 50
BenColinRavi1
19 jan. / 19:37
€ 45
Gambit83
19 jan. / 19:36
€ 40
BenColinRavi1
18 jan. / 22:54
€ 35