Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1841 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | In de plaat gesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
iets verbruind | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 24-12-2021 om 12:37 |
Eindtijd | 31-12-2021 om 21:31 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Grave, Nederland |