Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30.5 x 48.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5/100 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in zeer goede staat. In werkelijkheid is het blad iets geliger, dit komt niet helemaal goed over op de foto. Twee kleine vlekjes onderaan. Goed ingelijst, valt dit onder de passepartout | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 8-10-2022 om 17:40 |
Eindtijd | 14-10-2022 om 21:08 |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |