Peer Metselaar - Geisha enz 1/1

Peer Metselaar - Geisha enz 1/1 kopen? Bied vanaf 35!
Peer Metselaar - Geisha enz 1/1 kopen? Bied vanaf 35!Peer Metselaar - Geisha enz 1/1 kopen? Bied vanaf 35!Peer Metselaar - Geisha enz 1/1 kopen? Bied vanaf 35!Peer Metselaar - Geisha enz 1/1 kopen? Bied vanaf 35!Peer Metselaar - Geisha enz 1/1 kopen? Bied vanaf 35!Peer Metselaar - Geisha enz 1/1 kopen? Bied vanaf 35!Peer Metselaar - Geisha enz 1/1 kopen? Bied vanaf 35!
  • Peer Metselaar (1952)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekMonotype
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Kunstwerk/ets van Peer Metselaar. Ingelijst zonder glasplaat.

- Geisha enz 1/1 afmeting 50x45, incl lijst 66x51 cm.

Peer Metselaar woonde en werkte in Eindhoven. Dit kunstwerk is slechts eenmaal afgedrukt en is dus een unicum. Het was eigendom van de Fontys scholengemeenschap in Den Bosch. Het stuk is handgesigneerd en met titel in potlood. Het kunstwerk is in goede staat. Geen glasplaat en de lijst heeft gebruikssporen.
Het kunstwerk is in goede staat. De lijst heeft gebruikssporen.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Peer Metselaar (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  LaVida
Lid sinds 2019
101 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
51 cm
66 cm
45 cm
50 cm
Starttijd21-1-2024 om 20:44
Eindtijd4-2-2024 om 22:54
Openingsbod € 35
ObjectlocatieDen Bosch,  Nederland