Per Kirkeby - Geen titel

Per Kirkeby - Geen titel kopen? Bied vanaf 500!
Per Kirkeby - Geen titel kopen? Bied vanaf 500!Per Kirkeby - Geen titel kopen? Bied vanaf 500!Per Kirkeby - Geen titel kopen? Bied vanaf 500!Per Kirkeby - Geen titel kopen? Bied vanaf 500!Per Kirkeby - Geen titel kopen? Bied vanaf 500!
  • Per Kirkeby (1938)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1980
Techniek Litho
Stijl Abstract
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50.5 x 75 cm (h x b)
Incl. lijst 70.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100?
De litho is gekocht in een galerie in Arhus in de 80-er jaren. Het is professioneel ingelijst. Door veroudering en mogelijk vocht zijn er vlekjes ontstaan op het werk, vnl te zien in het witte deel en op de passe-partout. Desgewenst is daarom na aankoop een restauratie nodig: vervangen van de passe-partout en schoonmaken van het glas aan de binnenkant.
De litho zelf ziet er goed uit. De passe-partout echter heeft vlekjes.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bosch en duin, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Per Kirkeby (1938)

Deens Deens Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Goede-Ott
Lid sinds 2025
2 verkochte items
Alle items (1)
87.5 cm
70.5 cm
75 cm
50.5 cm